• 0 532 391 01 50
  • info@dogatemizlikfirmasi.com

Yardıma mı İhtiyacınız var?

Bizi Arayın Yada Mail gönderin

0 532 391 01 50
info@dogatemizlikfirmasi.com

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi 8.30 – 20.00
Cumartesi 9.00 – 18.00
Pazar Kapalı

Bize hangi temizliğe ihtiyacınız olduğunu bildirin size en iyi çözümü sunalım!

Hemen Arayıp TEKLİF ALIN!

Bizimle İletişime geçin!

Profesyonel Ekipmanlar ve Kaliteli Malzeme

Dış cephe cam temizliğinde temizlenecek alanın etüdü, buna uygun dış cephe ekipmanlarının belirlenmesi ile doğru temizliğin yapılması büyük önem taşımaktadır. Uzman ekiplerimiz ve tecrübemizle müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz Hemen arayın ve kaliteli ucuz fiyat & kaliteli hizmet politikamız ile tanışın
En yeni üretilen temizlik malzemeleri ve makinaları kullanarak ev ve işyerlerinizde kusursuz bir temizlik sağlıyoruz

Doğa Temizlik

Tüm sorularınıza hızlı ve dürüst yanıt vererek zamanınızdan tasarruf sağlatıyor. Telefonlarımız 7/24 destek veriyor
  • Çözüm Odaklı
  • Profesyonel
  • Kaliteli Ekipman ve Malzeme
  • Yılların verdiği tecrübe
Her tip ofise özgü olarak geliştirdiği; Rutin temizlik, Detaylı temizlik, Özel halı bakım programları çerçevesinde temizlik ve dezenfeksiyon gerçekleştirilmektedir.
Doğa Temizlik markası, tüketici beklentileri ve Pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendisini geliştiren bir markadır. Bu yenilikçi yapısı ile müşterilere sağladığı hizmetlerle müşteri memnuniyetini verimli projeler yürütmesine olanak sağlar, taraflar için verimlilik ve karlılık yaratır.
Temizlik şirketi olarak en iyi fiyata en iyi hizmeti servislerimizle destekleyerek lider bir sözleşmeli hizmet firmasıyız. ● Mükemmel bir müşteri portföyüne sahibiz çünkü yılın 365 günü kesintisiz yüksek kalitede hizmet standartları sağlıyoruz. ● Yüksek kalitede hizmete uygun fiyatta çevre dostu ürünler kullanarak sağlıyoruz. ● Uzman kadromuzun sürekli olarkak eğitimlerine önem veriyoruz. ● Firmamız denenmiş test edilmiş güvenli sistemleri uygulayarak işçi haklarına uygun hareket etmektedir. ● Motivasyonu yüksek bir çalışma ekibine sahibiz. İşçilerimize, gerekli destek ve eğitimi, en iyi çalışma koşulları içinde vererek sağlıyoruz. ● İş anlaşmalarımız profesyonel olarak yapılmakta ve öncelikle müşterinin memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. ● Firmanızın veya konutunuzun bünyesine uygun esnek, paket programlarımız mevcuttur. ● Sözleşmeli temizlik hizmetinde işin başlangıç ve teslimine kadar firmamız size güven sağlayarak hizmeti taahhüt sözleşmesi ile profesyonelce sağlar. ● 365 gün kesintisiz hizmet vererek mükemmel bir müşteri portföyüne sahip olduk. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel çalışma sistemine sahibiz. Tüm temizlik ihtiyaçlarınız ve yüzlerce referans firmadan oluşan referanslarımız listemiz için bizleri arayınız.

Bize Hemen Ulaşın...

0 532 391 01 50